VITAMIN D3 LIPOSOMAL 50 mcg/2ml 60 ml

L1,200

Ka stok

In Stock

SKU: 13352

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vitaminë Liposomale D3 për një sistem imunitar, kocka dhe dhëmbë të fortë. Teknologjia speciale liposomike e CureSupport siguron që trupi të përthithë vitaminat në mënyrën më të mirë të mundshme.

perdorimi

1x2ml direkt në gojë ose në gotë me ujë, vetëm nëse këshillohet ndryshe nga një profesionist i kujdesit shëndetësor.

permban

25mcg (1000IU) vitaminë D3 për 1ml

paketimi

60 ml