Vitamin D-3 Liquid

L1,470

Ka stok

In Stock

SKU: 10412

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • 1 Pikë përmban 100 IU vitamine D
  • Ndihmon në mirëmbajtjen e kockave të shëndetshme

Secila pikë përmban 100 IU vitaminë D, 4 pika 400 IU dhe 20 pika 2000 IU.

PERDORIMI

Për të rritur: 4 pika, 1-5 herë në ditë. Për fëmijë nën 4 vjec: 4 pika, 1 herë në ditë. Tundeni mirë para përdorimit. Mund të merret direkt direkt ose ta përzihet me pijën tuaj të preferuar.

PERMBAJTJA

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Vitamin D3 (si kolekalciferol nga Lanolina) 10 mcg (400 IU) 50%

PERBERES TE TJERE

Vaj MCT (trigliceride me varg karbonik mesatar) nga vaji i kokosit ose i palmës.

PAKETIMI

59 ml