Wrist Support With Thumb Left Neoprene- Kycore

L2,380

Ka stok

In Stock

SKU: 1184

Pershkrimi i produktit

Kycore neopren me pore ajerimi me gishte te majte. Mbron dhe suporton kycin, pellemben e dores dhe gishtin. Ngjyra e zeze.