Wrist Support With Thumb Right Neoprene -Kycore

L2,380

Ka stok

In Stock

SKU: 1185

Pershkrimi i produktit

Kycore neopren me pore ajerimi me gishte te djathte. Mbron dhe suporton kycin, pellemben e dores dhe gishtin. Ngjyra e zeze.