Firmat

Firmat BY CATEGORY

BIONIKE

DR. TAFFI

ESI

JANSSEN

NOW

PIC

BETTERYOU

INSPIRA COSMETICS

KITE

MEDICATED RANGES

MBROJTJA NGA DJELLI

BOJERA FLOKESH

KUJDESI PER THONJTE

KUJDESI PER LEKUREN

ANTIRRUDHA

LEKURE AKNEIKE

FYTYRA

FLOKET

LEKURA E BEBEVE DHE FEMIJEVE

MAKEUP

KUJDESI PER TRUPIN

NUTRACEUTICAL

MESHKUJ

DIFUZORE DHE PARFUM PER SHTEPINE

FYTYRA

KITE DR. TAFFI

PLUS&UP - SENO

SAPUNA

TRUPI DR.TAFFI

VAJ BAZE DHE ESENCIAL

FLOKET

PARFUME

FEMIJE

MBROJTJA NGA DJELLI

ALOE FRESH

ALOE-VERA

BIOCOLLAGENIX

Kujdesi per floket

Kujdesi per lekuren

Dieta dhe humbja e peshes

Mbrojtja nga mushkonjat

Depurimi dhe detoksifikimi

Shendeti i zemres dhe kolesteroli

Kolla dhe dhimja e fytit

Flora dhe sistemi gastro intestinal

Toniket e energjise

Shendeti i syve

Shendeti i flokeve

Kembet

Vitamina minerale dhe sistemi imunitar

Higjiena personale

Muskujt dhe artikulacionet

KUJDESI PER MELCINE DHE DETOX

Sistemi nervor dhe konjuktiv

Menopauza

Gjumi dhe crregullimet e humorit

Shendeti oral

SISTEMI URO GJENITAL

AMPULA

DIELLI

HIPERPIGMENTIMI

KITE JANSSEN

LEKURA E THATE

LEKURA KERKUESE

LEKURA MATURE

LEKURA SENSITIVE

LEKURE E KOMBINUAR

LEKURE E YNDYRSHME

MAKE UP

MESHKUJ

PLATINUM CARE

TE GJITHA LEKURAT

TRUPI

NOW COSMETICS

NOW DIFFUSERS

NOW FOOD

NOW SUPLEMENTS

APARAT PER MATJEN E TENSIONIT

APARATE AEROSOLI

GARZA DHE BENDE

INJEKSIONE, SHIRINGA, AGE ETJ.

KUTI E NDIHMES SE SHPEJTE

LEUKOPLASTE DHE ANKERPLASTE

MATERIALE PER TERAPINE ME TE FTOHTE

MATERIALE PER TERAPINE ME TE NGROHTE

MATERIALE PER DIABETIKE

MATES TEMPERATURE

NGJITESE POST OPERATORE

PESHORE

POMPA PER LARJE INTESTINALE DHE VAGINALE

TAPA VESHESH

TE TJERA

MAGNEZ TRANSDERMAL

VITAMINA-MINERALE ORALE

Inspira: Absolue