Aloe fresh collutorio zero alcol

L680

Ka stok

In Stock

SKU: 2657

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Larës goje i formuluar nga një kombinim unik i ekstrakteve natyrale me efekt antibakterial.
Ky larës redukton gurzat, aromën e keqe të gojës, mbron mishrat e dhëmbëve dhe parandalon kariesin. Me shije mente.
Ekstrakti i farave të qitros, propolisi dhe xylitoli evitojnë shumëfishimin bakterial dhe favorizojnë një aromë të freskët goje. Aloe Vera ka veprim qetësues, antiinflamator, antibakterial dhe antiseptik.

Perberesit

Xylitol
Aloe Vera
Qitro
Sherebele
Propolis
Escina

Perdorimi

Mbushni një gjysëm mase dhe shpërlani gojën për 30 sekonda para ose pas larjes së dhëmbëve. Në fund nxirreni dhe shpërlani gojën me ujë.

Nuk permban

Flor, paraben, sakarinë, SLS dhe SLES

Paketimi

500 ml