XyliWhite Cinnafresh Mouthwash

L1,720

Ka stok

In Stock

SKU: 10849

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Lares efektiv pa flor qe vepron ne menyre magjike per nje buzeqeshje te shendetshme dhe te bukur, fale xylitol ky lares ruan balancen e gojes dhe enamelin e dhembeve.

specifikime

  1. Promovon higjenën orale
  2. Pastron mishrat dhe dhëmbët
  3. Aromë goje e freskët

perdorimi

Tundeni para përdorimit. Lani dhëmbët, pastaj shpërlajeni gojën me larësin për rreth 30 sekonda.

paketimi

473 ml