Aloedermal Crema Anti-Age

L3,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2522

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem i pasur me ekstrakte ushqyese dhe rigjeneruese, i cili redukton dëmet e shkaktuara nga radikalet e lira dhe lufton shenjat e plakjes. Përmban qeliza staminale nga rrushi, Acid Hialuronik dhe Aloe Vera të cilat hidratojnë deri në thellësi lëkurën, përmirësojnë elasticitetin e saj dhe dhurojnë një shkëlqim natyral. Formulë e lehtë që përthithet menjëherë, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave dhe mund të përdoret ditën dhe natën.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

perdorimi

Aplikoni kremin në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar derisa të përthithet krejtësisht, në mëngjes dhe në darkë.

paketimi

50 ml

permban

Aloe VeraAcid HialuronikQeliza staminaleAlga Chondrus
Gjalpë SheaVaj ulliriAcid GliciretinikVitaminë E

nuk permban

Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES.