Bionike Defense color Lip Plump/Liplaque volume

L1,460

Ka stok

In Stock

SKU: 11118

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bionike Liplaque rrit buzët falë shkëlqimit ekstrem të efektit të llakut. Struktura e saj shumë e pigmentuar siguron një rezultat të gjallë dhe të plotë dhe një efekt të dukshëm të fryrë. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante.

Perdorimi

Aplikojeni në buzë me aplikuesin special.

Paketimi

4.5 ml