Caviar Extract

L2,500

Ka stok

In Stock

SKU: 10242

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Super trajtim energjizues, revitalizues, rigjenerues per te gjitha llojet e lekures. Ampula me formulim special, me ekstrakt havjari, acid hialuronik dhe ekstrakt Artemia.Rezultati i trajtimit:

specifikime

Revitalizim i lekues se lodhur dhe te zbehte

Mbrojtje nga radikalet e lira

Stimulimi dhe rigjenerimi i qelizave te reja

Parandalon plakjen e parakohshme te lekures

perdrimi

Aplikoni ampulen ne lekuren e pastruar.

paketimi

7*2 ml

perberja

Ekstrakti i Havjarit stimulon rigjenerimin e qelizave te reja ,mikroqarkullimin dhe oksigjenemin e mire te lekures

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.