Ipernutrella – Crema Notte BIO&VEGAN

L4,850

Ka stok

In Stock

SKU: 0706

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem i cili ushqen lekuren dhe redukton rrudhat gjate nates.

Nderkohe qe ju jeni duke fjetur Ipernutrella ushqen dhe ndihmon ne reduktimin e rrudhave fale efektit sinergjik te ekstakteve te sumbullarit dhe aloe vera, te kombinuar me kompleksin e vitaminave A, C, E dhe lipozomeve te sojes. Gjithashtu eshte e pasur me vaj jojoba dhe gjalp shea per te hidratuar ne thellesi lekuren tuaj. Mund te perdoret I vetem ne rutinen tuaj te mbremjes ose I kombinuar me produktet e tjera te linjes “GLYCOLIC ACID”.

PERDORIMI

I kombinuar me trajtimin “GLYCOLIC ACID”, rekomandohet te perdoret ne mbremje pas aplikimit te kremit me acid glikolik me perqendrime te ndryshme. Si trajtim me vete rekomandohet aplikimi i kremit ne mbremje pas pastrimit te fytyres.

PAKETIMI

50 ml