Crema 2% – Sweet Cream

L3,050

Ka stok

In Stock

SKU: 0795

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me perqindje te vogel te acidit glikolik 2%, i pershtatshem per trajtim antirrudhe per lekurat sensitive dhe kuperoze.

Acidi glikolik zbardh dhe shkelqen lekuren tuaj. Gjithashtu kremi ka dhe efekt qetesues fale prezences se mullages se bardhe, mullages se thjeshte, barit te pezmes, mjaltit dhe aloes gjithashtu mbron lekuren nga rrezet e diellit fale pranise se filtrave UVA dhe UVB.

PERDORIMI

Perdoret per trajtim 30 ditor. Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje pas perdorimit te BEFORE TREATMENT LOTION dhe para perdorimit te Iperidrella (ne mengjes) and Ipernutrella (ne mbremje).

PAKETIMI

50 ml