DEFENCE COLOR SILKY TOUCH COMPACT EYESHADOW

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 0310

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tone sysh te disponueshem ne 12 nuanca te ndryshme (401 deri ne 412). Testuar oftalmologjikisht.

PERMBAN

Pluhura te mikronizuar (talc, silice): Lejojne leshimin e menjehershem dhe te lehte te produktit.

Pigmente te mikronizuara:  Garantojne qendrushmeri dhe ngjyre te plote.

Perlat:  Japin nje ndjesi prej kadifeje dhe ndricojne syte.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskpik qe lehtesojne shperndarjen e produkteve mbi lekure pas aplikimit.

PERDORIMI

Merrni produktin me furce dhe aplikojeni ne kapaket dhe konturet e syrit.

SASIA

3g