DEFENCE SUN Food supplement

L2,400

Ka stok

In Stock

SKU: 2893

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i cili përgatit trupin për ekspozimin në diell.

permban

Beta-karoten,Vitamin C & E: Antioksidant të fuqishëm.

Zink & baker: Mbrojnë qelizën nga stresi oksidativ.

Patenta B-glukan & L-karnitine: Patentë e përbërësve që stimulojnë sistemet natyrale të mbrojtjes së lëkurës dhe luftojnë radikalet e lira.

perdorimi

Merrni një tabletë në ditë pas ushqimit. Filloni trajtimin 20-30 ditë para ekspozimit në diell dhe vazhdojeni gjatë gjithë periudhës së ekspozimit.

paketimi

30 tableta