DEFENSE BOOST FORTIFYING CONCENTRATE

L3,800

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11125

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum i perqendruar i pasur me acid hialuronik, prebiotike dhe probiotike. Rekomandohet per lekurat e dehidratuara dhe te skuqura. Qe ne aplikimin e pare lekura do te duket e bute, e hidratuar dhe me e shendetshme.

specifikime

Perdorimi i perditshem i tij ndihmon ne forcimin e barrierave mbrojtese te lekures.

Ne vetem 7 dite:

  • 100 % e perdoruesve vune re qe lekura e tyre ishte me e hidratuar.
  • 96% e perdoruesve raportuan se lekura e tyre ishte me e shendetshme.

(Testi i kryer ne 50 femra te moshes 35-65 vjece, te cilat e aplikuan serumin 1 here ne dite.)

permban

  • Acid hialuronik me peshe te vogel dhe te madhe molekulare: me efekt te fuqishem hidratues.
  • Prebiotike dhe probiotike: favorizojne balancen ideale te mikrobiotes se lekures, duke rritur keshtu mbrojtjen e saj ndaj agjenteve te jashtem.

perdorimi

Aplikoni 4-5 pika te serumit ne fytyre dhe me pas aplikoni kremin tuaj te zakonshem, ose ne pellemben e dores beni perzjerjen e serumit me kremin tuaj te zakonshem dhe me pas aplikojeni ate ne te gjithe fytyren.

Ky trajtim intensiv rekomandohet te behet 3-4 here ne vite, per nje periudhe prej 1 muaj.

paketimi

30 ml