238003 Eggsercizer Medium Blue (Top silikoni)

L2,190

Ka stok

In Stock

SKU: 1303

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Top silikoni ne formen e vezes me ngjyre blu, me fortesi mesatare. Ndihmon ne forcimin e muskujve te gishterinjve dhe kycit. E pershtatshme per ushtrime post operatore ose ne lendime.