238001 Eggsercizer X-Soft Orange (Top silikoni)

L2,160

Ka stok

In Stock

SKU: 2568

Pershkrimi i produktit

Top silikoni ne formen e vezes me ngjyre portokalli, shume e bute. Ndihmon ne forcimin e muskujve te gishterinjve dhe kycit. E pershtatshme per ushtrime post operatore ose ne lendime.