238002 Eggsercizer Soft Green (Top silikoni)

L2,190

Ka stok

In Stock

SKU: 1302

Pershkrimi i produktit

Top silikoni ne formen e vezes me ngjyre jeshile, e bute. Ndihmon ne forcimin e muskujve te gishterinjve dhe kycit. E pershtatshme per ushtrime post operatore ose ne lendime.