GIFT BOX DEFENCE BEAUTY ESSENTIALS

L2,840

Ka stok

In Stock

SKU: 13965

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Beauty Essentials është seti i krijuar për programin tuaj ditor të pastrimit dhe hidratimit, i formuluar për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante. Pastrim i thellë falë shkumës, me një teksturë të butë dhe që largon papastërtitë duke e lënë lëkurën të freskët dhe të butë.
Hidratim i menjëhershëm dhe i vazhdueshëm deri në 24 orë, falë kremit të fytyrës me bazë acidin hialuronik me pesha të ndryshme molekulare.

Seti përmban:

Mousse Detergente

Crema Idratante Ricca.

Për lëkurë te ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë.

paketimi

Shkuma 150 ml, Kremi 50 ml.