Propolaid Balsamo Labbra

L620

Ka stok

In Stock

SKU: 0902

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Propolaid Lip balsam me shije mjalti është formuluar me përbërës natyral si Propolis, Aloe Vera, vaj esencial Tea Tree dhe vitaminë E. Ka veprim zbutës, hidratues dhe mbron nga agjentët e jashtëm (dielli, era) në të gjitha stinët.
Lip balm ka faktor mbrojtës SPF 20, është hipoalergjik dhe dermatologjikisht i testuar.

 

perdorimi

Aplikojeni tek buzët sa herë të jetë e nevojshme.

paketimi

5.7 ml

permban

Propolis
Vitaminë E
Vaj Jojoba
Aloe Vera
Vaj esencial Tea Tree
Gjalpë Shea

nuk permban

Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS