GIFT BOX XAGE ULTIMATE

L6,350

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2273

Pershkrimi i produktit

Krem me veti antirrudhe dhe krem nate me efekt mbushes dhe riparues.

permban

1. DEFENCE XAGE ULTIMATE Remodelling lifting cream 50 ml

2. DEFENCE XAGE ULTIMATE REPAIR Filler night cream 50 ml