Immunilflor pocket drink

L1,510

Ka stok

In Stock

SKU: 3044

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Forcon mbrojtjen imunitare natyrale të organizmit në ndryshimet sezonale. Suplement ushqyes me bazë Echinacea, Sambuco, vitamine C, zink dhe mjaltë manuka.  Vitamina C stimulon funksionimin normal të sistemit imunitar. Zinku kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Përmban 2 miliard fermente probiotike.

Produkt Vegjetarian

Nuk permban: Gluten, OMG.

permban

Echinacea purpurea e.s. tit. 4% 180 mg
Mjaltë Manuka 150 mg
Sambuco lule e.s tit. 0,3% flavonoide totale 150 mg
Zink 10 mg
Sambuco (Lëng frutash i përqëndruar dhe i liofilizuar) 150 mg
Fermente probiotike L. casei, L. acidophilus, L. plantarum, Streptococcus thermophilus 2 miliard

perdorimi

1 bustinë në ditë, sic është ose e holluar me ujë.

paketimi

16 bustina x 20 ml