Lightweight II S.E. Stethoscopes

L19,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1923

Pershkrimi i produktit

Littmann- Stetoskop me peshe te lehte.

specifikime

– Peshon vetem 118 gr

– Koka stetoskopi e dyanshme me diafragem te akordueshme dhe kambane te hapur

– Koke ne forme loti e cila e ben me te lehte pozicionimin nen manshete dhe rreth fashove.

– I pershtatshem per profesionistet mjekesore si LPN, infermiere te licencuar, asistente te çertifikuar te infermierise dhe studente te infermierise.