Select Stethoscope

L11,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1929

Pershkrimi i produktit

Littmann- Stetoskop Select

specifikime

– Koke e njeanshme per kapje dhe perdorim me te lehte.

– Diafragma e akordueshme; Degjoni tinguj me frekuence te larte ose te ulet duke pershtatur presionin e aplikuar tek koka e stetoskopit

– Kufje me tapa veshesh te buta dhe praktike te cilat ofrojne izolim akustik te shkelqyer

– 2 vite garanci