MULTI COLLAGEN POWDER (UNFLVR) 16 OZ

L6,800

Ka stok

In Stock

SKU: 14366

Find in Store

Pershkrimi i produktit

– Me vitaminë C dhe ekstrakt të farave të rrushit
– Pa aromë

Si proteina më e bollshme tek gjitarët, kolagjeni përbën rreth 30% të proteinave të trupit. NOW® Multi Collagen përmban kolagjen nga tre burime: mish viçi, pulë dhe peshk.

Ky produkt i kombinuar ofron kolagjen natyral të tipit I dhe III nga mishi i viçit, kolagjenin e tipit II nga lëngu i kockave të pulës dhe kolagjenin e tipit I nga peshku. Kolagjeni i gjedhit i përdorur në këtë produkt është nga gjedhët pa BSE dhe pa hormone.

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Kalori 40
Proteina 10 g
Vitaminë C 100 mg 111 %
Kolagjen i hidrolizuar ( Nga gjedhi, lëngu i kockave të pulës dhe lëkura e peshkut (pa BSE) 11 g *
Ekstrakt i farës së rrushit 50 mg *

perdorimi

Përzieni 2 ½ lugë gjelle çdo ditë në 235 ml ujë, lëng ose pijen e preferuar. Përziejini mirë para përdorimit.

paketimi

454 g.