Nasal Mist, Activated

L1,580

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10147

Pershkrimi i produktit

Activated Nasal Mist eshte nje formule aktive me kripe deti dhe vajra esencial, qe qeteson dhe pastron kanalet e hundes.

  • Formulë natyrale
  • Pastron sekrecionet
  • Qetëson kanalet e hundës
  • Përmban Eritritol dhe Xylitol

PERDORIMI

Shtypeni lehtë tek hunda 2-3 herë në ditë.

PERBERESIT

Ujë, eritritol 5%, kripë deti 0.85%, glicerinë, arginat laurik, xylitol, vaj mente (Mentha Piperita), Vaj nga gjethja dhe lulja e trumzës (Thymus Vulgaris), vaj gjethe eukalipti (Eucalyptus Globulus Leaf), vaj tea tree (Melaleuca Alternifolia) , vaj mente (Mentha Spicata), vaj wintergreen (Gaultheria Procumbens).

PAKETIMI

59 ml