PropolGola Spray Menta

L715

Ka stok

In Stock

SKU: 0942

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Spray për fytin pa alkool, 100% natyral me bazë Propolis dhe Mente, në solucion analkoolik dhe vaj esencial, i dobishëm për zbutjen e mukozave dhe rrugët e sipërme respiratore.

Produkt Vegjetarian

perdorimi

4-5 sprucime, të përsëritura gjatë ditës. Aplikojeni direkt tek kaviteti oral.

paketimi

20 ml

permbajtja

0,26 ml
Propolis solucion analkolik 15 g
Propolis e.s. tit. min. 12% 1.5 mg
Menta piperita (vaj esencial) 

nuk permban

Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.