Propolaid Caramelle Eucaliptus/Miele

L400

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0895

Pershkrimi i produktit

Karamele gomoze pa sheqer, me bazë Propolis dhe shije Mjalti, me veprim zbutës dhe balsamik për fytin. Produkt i dobishëm për mirëfunksionimin e rrugëve të sipërme respiratore.

Me glukozide nga Stevia, bimë e përdoruar tradicionalisht nga fiset amerikano-jugore nga ku nxirret një ëmbëlsues i quajtur steviozid i cili është 300 herë më i ëmbël se sheqeri dhe pa kalori.

Produkt Vegjetarian

permban

Eukalipt Vaj esencial
Vaj esencial 0.3%
Mente Vaj esencial
Propolis Ekstrakt 0.39%

nuk permban

Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.