Olio Universale – Viso, Corpo & Capelli

L2,650

Ka stok

In Stock

SKU: 2204

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj i thate multi funksional i cili perdoret, para, gjate dhe pas ekspozimit ne diell. Perthithet shpejt nga lekura dhe eshte ideal per perkujdesjen e trupit dhe flokeve ne det dhe pishina.

Permban Aloe vera, te kombinuar me vaj monoi, vaj jojoba dhe vaj kajsie, te cilat kane nje efekt hidratues, ushqyes, anti-kripe, zbutes dhe shkelqyes per lekuren. Gjithashtu prania vajit te lirit, orizit dhe filtrat UVA dhe UVB, mbrojne flokun nga demtimi dhe trajtojne lekuren. Vaji i arganit dhe vitaminat A dhe E mbrojne lekuren nga plakja. Ky vaj permban gjithashtu ekstrakt karrote, e cila ndihmon ne nxirjen e lekures suaj.

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

vetite

10 veti ne nje produkt te vetem:

1. Hidratues

2. Ushqyes

3. Mbrojtes

4. Anti-kripe

5. Kunder plakjes

6. Nxires

7. Zbutes

8. Elasticizant

9. Shkelqyes

10. Aromatizues

perdorimi

Aplikoni vajin ne trup ose floke, para, gjate dhe pas ekspozimit ne diell.

paketimi

150 ml