Omega-3 Fish Oil Liquid

L3,100

Ka stok

In Stock

SKU: 11056

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ky vaj peshku i prodhuar në Norvergji me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

 

perdorimi

1 lugë caji gjatë një vakti.

paketimi

200 ml

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalori 40
Totali Yndyrnave 4.5g 6%
Yndyrna të saturuara 1g 5%
Kolesterol 25mg 8%
Natrium 0mg 0%
Totali Karbohidrateve 0g 0%
Proteina 0g

perberes te tjere

Vaj peshku Omega 3 i rafinuar, shije natyrale limoni, përzierje antioksidantësh( tokoferole natyrale nga soja, ekstrakt rozmarine, palmitat askorbili