NO-DOL CAPSULE X 60 ESI

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 0921

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë Glukozaminë, Kondroitinë, MSM, Manganese, Artiglio del Diavolo dhe Aloe Barbadensis, i cili favorizon mirëqënien e shpindës, artikulacioneve dhe tendinave.

Glukozamina dhe Kondroitina janë përbërës të kartilagjeve, Artiglio del diavolo ndihmon në funksionin artikular. Manganezi kontribuon në formimin normal të indit lidhor dhe mirëmbajtjen e kockave.

perdorimi

2 kapsula në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

paketimi

60 tableta x 750 mg

permban

Sulfat Glukosamine 500 mg
Sulfat Kondrotine 200 mg
MSM (Metil Sulfonil Metano) 200 mg
Artiglio del Diavolo 200 mg
Aloe Vera 30 mg
Manganese 10 mg

nuk permban

Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.