Vitamin C & Acai Berry Purifying Toner

L1,350

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11822

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tonik purifikues i përshtatshëm për lëkurë të kombinuar me ndryshime pigmentimi.

Toniku me vitaminë C dhe Acai eleminon papasteritë e lëkurës, ndihmon në zbardhjen e saj dhe i dhuron lëkurës pamje të shëndetshme, të rigjeneruar dhe me shkëlqim. Vitamina C, Acai dhe Gotu kola reduktojnë imperfeksionet dhe papasteritë që bllokojnë poret.

perdorimi

Pas pastrimit, hidhni një sasi të konsiderueshme nga toniku në një pambuk dhe aplikojeni me delikatesë në të gjithë fytyrën dhe qafën.

perberesit

Vitaminë C, Acai, Gotu Kola, aloe vera, niacinamide, vitaminë E etj.

paketimi

237 ml