Retin Active

L1,610

Ka stok

In Stock

SKU: 0949

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte natyrale: Luteinë & Zeaxsantinë, Vitaminë A, C, E dhe boronicë, që përmirëson shëndetin e syve dhe shikimin,  rigjeneron retinën e syrit. Mbron, qetëson syrin dhe përmirëson shikimin.

Produkt Vegan

perdorimi

1 kapsulë në ditë.

paketimi

20 x 570 mg

permbajtja

Fruta boronice e.s. tit. 25% 60 mg
Luteina 15 mg
Zeaxantina 0,68 mg
Vitamina A 1200 mcg
Vitamina E 30 mg
Vitamina C 180 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.