Shampoo Riparatore Dopo Sole

L1,550

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10911

Find in Store

Pershkrimi i produktit

E pasur me vaj argani, vaj ulliri dhe pantenol, te cilat ushqejne flokun tuaj, duke ju dhuruar atyre nje shkelqim natyral.

Organike, vegane, e testuar per nikelin.

perdorimi

Lani floket me uje te bollshem. Aplikoni shampon me masazh te lehte per disa minuta dhe me pas shperlajeni. Pas saj mund te aplikoni masken e flokeve.

paketimi

200 ml