SOFT STEP Walking Stick (Bastun)

L2,950

Ka stok

In Stock

SKU: 2978

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bastun per ecje i lehte dhe praktik, i frymezuar nga kodet e estetikes dhe teknologjia e FDI.

specifikime

– Ekstremisht i lehte (peshon 360 gram)

– Permban nje shtrese te bute te patentuar FDI, qe siguron nje ergonomi maksimale.

– Ju dhuron siguri maksimale.

– Praktik per perdorim te perditshem.

– I pershtatshem per te gjitha moshat dhe gjinite.

– Maksimumi i peshes qe mban: 100 kg

– Lartesia normale: 780mm- 1070mm

– Ka 14 pozicione te ndryshme lartesie, me largesi 25mm nga njera tjetra.

– Mbajtesja e dorezes mund te zevendesohet.

– I disponueshem ne 3 ngjyra (blu, gri dhe te zeze)