217520 Walker Foldable (Paterice me 4 kembe)

L8,970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1292

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Patrice mbeshtetese me 4 kembe, e perbere nga alumin shume i lehte dhe e rregullueshme ne lartesi. Lartesia: 77,5-90cm