Triple Omega Seed Mix, Organic

L1,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11759

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Perzierje organike e farave te kerpit, farave kia dhe farat e lirit. Acide yndyrore Omega 3 dhe Omega 6. Burim i shkelqyer i fibrave, proteinave dhe hekurit.

perdorimi

Triple Omega Seed mix mund të konsumohet me vete ose të shtohet në sallatë, smoothie, drithra, kos etj.

*Për shkak të përmbajtjes së lartë të fibrave, produkti duhet të konsumohet i shoqëruar me shumë ujë.

perberesit

Fara liri organike, fara kërpi organike dhe fara kia organike.

Acide yndyrore per 30 g:

4.2 Acide yndyrore Omega 3

3.2 g Acide yndyrore Omega 6

paketimi

340 gr