Unguento Apis

L1,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0811

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pomade e pasur me vajra esencial per trajtimin zonave te trupit qe mund te kene pesuar trauma, kontraktime muskulare apo dhimbje reumatizmale.

PERMBAN

Vaj esencial qiparisi, tea tree, rozmarine, eukalipti dhe trumze.

PERDORIMI

Aplikohet 1-2 here ne dite me masazh te lehte derisa te perthithet plotesisht dhe te filloni te ndjeni ngrohtesi tek zona e aplikimit.

PAKETIMI

30 ml