Vitamin D-3 Cream 1,000 IU per gram

L1,580

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10851

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kremi me vitamin D3 i jep lëkurës hidratim intesiv dhe nutrientët më të nevojshëm. 1g nga Vitamin D3 Cream përmban 1000IU vitaminë D3 për të hidratuar lëkurën e thatë dhe pa jetë, 500IU vitaminë A për ta rigjeneruar dhe për ti ofruar veti antioksiduese dhe 50IU vitaminë E për të zbutur lëkurën e acaruar. E gjithë kjo në një aplikim të vetëm.

perdorimi

Për të mbajtur lëkurën të ushqyer dhe të hidratuar aplikoni 1/4 e një luge caji cdo ditë.

paketimi

118 ml