Women’s Righteous Raspberry Tea

L1,010

Ka stok

In Stock

SKU: 11247

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Caj me perzierje bimesh te ndryshme per mireqenien e femrave.

Pa kafeinë, shije dhe ngjyrë artificiale, konservantë dhe sheqer. JO-OMGj

perdorimi

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta.

paketimi

24 bustina

perberesit

Gjethe mjedre, trëndafil i egër, lule hibiscus, fara fenugreek, gjethe limoni, shije natyrale mjedre.