404 Woolen Knee Band (Gjunjez pambuku)

L1,940

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2101

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Gjunjez pambuku ORIONE, ofron nje efekt ngrohes dhe mbeshtetes, i cili eshte i rendesishem ne parandalimin dhe trajtimin e semundjeve reumatike.

 

indikimet

  • Ne parandalimin dhe trajtimin e semundjeve reumatike.

karakteristikat

  • Pershtatet shume mire ne trup.
  • Ofron veprim ngrohes.
  • Fiksohet lehtesisht ne kupen e gjurit.
  • Ngjyra bezhe.