Black Tea, Organic

L970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11250

Pershkrimi i produktit

Caj i zi organik i pasur me katekina dhe polifenole.

Pa ngjyrues dhe shije artificiale, konservantë dhe sheqer.

perdorimi

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta.

paketimi

24 bustina

perberesit

Gjethe nga caji i zi organik.