Celebration Box Be Beautiful

L4,750

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11136

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Seti permban kombinimin e mrekullueshem antirrudhe te kremit Lifting & Recovery Cream 50 ml me 7 ampulat Anti-Wrinke Booster.

Kremi dhe ampulat rrisin elasticitetin e lekures dhe minimizojne rrudhat. Lekura juaj do te duket me e re dhe me me shkelqim.

 

 

perdorimi

Aplikoni ampulat ne fytyre dhe qafe pas pastrimit te fytyres dhe me pas aplikoni kremin Lifting and Recovery cream.

paketimi

7 ampula x 2 ml

1 krem x 50 ml

perberja

Lifting & Recovery cream:

Ekstrakt tershere

Ekstrakt majaje

Vitamine A

Sakaride

Acid hialuronik

Izostearil izostearate

Anti Wrinkle Booster:

Intensil

Ekstrakte te Acmella oleracea

Acid hialuronik

Sakaride izomerate