Balancing skin complex

L3,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0998

Pershkrimi i produktit

Serum per balancimin e nivelit te sebumit per lekuren mikse.

specifikime

– Zvogelues i madhesise se poreve

– Efekt astringjent

– Efekt keratolitik

– Efekt antibakterial

– Efekt hidratant

perdorimi

Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje me masazh.

paketimi

100 ml

permban

Ekstakte te kepurdhes se zeze.
Ekstrakti i algave te kuqe
Kompleksi anti-Sebum (Ekstrakti I gjetheve te ullirit)

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.