Crema di Sapone al Karite

L920

Ka stok

In Stock

SKU: 2968

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapun delikat, hidratues dhe zbutes per lekuren. I pasur me gjalp shea 40%, vaj palme dhe kokosit te cilet e bejne te pershtatshem per fytyren, duart dhe trupin. I pershtatshem per lekure shume te thate dhe per lekure sensitive te femijeve.

paketimi

100 g