DEFENCE CLEANSING MOUSSE

L1,900

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2361

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Lares fytyre ne forme shkume per lekure sensitive, normale dhe te thate. Largon cdo papasterti nga lekura pa demtuar barrieren hidrolipidike te saj, duke e lene lekuren te bute e te hidratuar.

permban

Humektante: I jep shkumes nje trajte kremoze e cila ndihmon ne eleminimin e papastertive dhe makeup-it nga fytyra.

Agjente pastrues te bute: Pastrojne lekuren butesisht dhe krijojne nje shtrese e cila e mbron lekuren.

Uje i distiluar trendafili: Veti rigjeneruese dhe qetesuese.

Vaj esencial kamomili nga Maroku: Vaj i nxjerre nga lulet e kamomilit te rritura ne Marok, me veti qetesuese per lekuren.

perdorimi

Aplikoni shkumen ne lekure te lagur me levizje rrethore dhe me pas shpelajeni. Shmangni kontaktin me syte.

paketimi

150 ml