NS NORTHERN BLACK CLEANSING BUTTER 120ML-7770E

L2,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12967

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Gjalpë pastrues i cili transformohet në një qumësht të mëndafshtë kur bie në kontakt me ujin dhe pastron me delikatesë dhe me efikasitet fytyrën. Largon me sukses edhe makiazhin e rëndë dhe është i përshtatshëm edhe për heqjen e makiazhit të syve.

I përshatshëm për lëkurat sensitive dhe të thatë.

  • Qymyrdruri përthith papastërtitë dhe pastron poret.
  • Vaji i lirit organik është ushqyes dhe zbutës.
  • Vajerat organike të pishës siberiane dhe manave të detit Altai, së bashku me RhodiolaRosea e eger e bëjnë lëkurën tëresisht të butë dhe elastike.
  • Lëkura është e pastër dhe elastike dhe ka shkëlqim.

Perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël dhe masazhoni me kujdes lëkurën, edhe në zonën e syve, por mbajini sytë mbyllur. Shpelajeni fytyren me ujë të bollshëm.

paketimi

120 ml.