DEFENCE BODY ReduXCELL FOOD SUPPLEMENT

L3,250

S’ka stok

Out of stock

SKU: 9961

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes qe minimizon celulitin, nxit mikroqarkullimin dhe ka nje efekt drenues. Rekomandohet te kombinohet me trajtimin lokal anticelulit.

permban

Ekstrakte nga bimet Centela, melilotus, ananas dhe rrushit – luftojne celulitin dhe ndihmojne ne drenimin e lengjeve nga indet.

Coleus dihmforsohli – non ne balancimin e peshes trupore.

Vitamina C – ndihmon ne formimin e kolagjenit natyral.

perdorimi

Merrni nje tablete ne dite me stomak bosh dhe me shume uje. Nuk rekomandohet te perdoret gjate shtatzanise si dhe nga femijet.

paketimi

30 kapsula