DEFENCE BODY REDUXCELL RESHAPING GEL VASE

L4,700

Ka stok

In Stock

SKU: 12202

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel riformësues ideal për të përcaktuar më mirë siluetën e trupit në zonat që i nënshtrohen grumbullimit të yndyrës, si barku, ijet, kofshët dhe të pasmet, falë rritjes së qëndrueshmërisë, elasticitetit dhe butësisë së lëkurës. Teksturë e freskët dhe e lehtë xheli, e cila është e këndshme për t’u masazhuar. Rezultatet e para janë të dukshme një jave pas përdorimit.

perberesit

-Ekstrakt të algave të kuqe.
-Ekstrakti i Polisiphonia ndihmon në reduktimin e akumulimit të yndyrës në indin dhjamor nënlëkuror, duke stimuluar lipolizën dhe duke kundërshtuar      depozitimin e triglicerideve në dhjamor.
-Ekstrakt nga Jania Rubens me efekte lipolitike, forcuese dhe zbutëse.
-Ekstrakti i klorelës ndihmon në forcimin e lëkurës duke përmirësuar tonin dhe qëndrueshmërinë e saj.
-I testuar per nikelin, pa konservues, pa gluten.

perdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në bark, ijet, kofshët dhe vithe, duke masazhuar për të nxitur përthithjen.

paketimi

300 ml