DEFENCE COLOR SPARKLING COMPACT FACE POWDER

L2,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12128

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pudër kompakte shkëlqyese. I dhuron lëkurës tuaj pamje më të sofistikuar dhe rrezatuese nën dritën e diellit. E pershtatshme per lekura te ndjeshme dhe intolerante.
E testuar per nikelin, pa konservante, pa parfum, pa gluten.

Perdorimi

Aplikoni pudrën me sfungjerin që gjendet brenda paketimit.

permban

-Mica natyrale jep një efekt shumë të ndritshëm dhe shton shkëlqimin.
-Teksturizues (najlon-12, silicë) bëjnë që produkti të rrëshqasë pa mundim në lëkurë dhe të ndihet i paprekshëm.
-Niseshte misri jep një prekje të mëndafshtë.
-Vaj pambuku e bën pluhurin të butë.

paketimi

10 gr